Üzemeltető-fűtésszerelő

  • Cég neve

    "BKM Nonprofit Zrt."

  • Munkavégzés helye

    1144 Bp, Füredi utca 53-63.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a lakóépületekben és középületekben lévő hőközpontokat fogod ellenőrizni, üzemeltetni, az esetleges hibákat azonosítani, a szükséges beavatkozásokat listázni a karbantartók felé
  • lakossági bejelentések kivizsgálásában fogsz részt venni
  • fontos részed lesz abban, hogy a fogyasztóink otthonában a hidegebb hónapokban kellemes hőmérséklet legyen

Elvárások

  • központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő (fűtésszerelő) szakmunkás végzettséget, vagy OKJ-s bizonyítványt
  • „B” kategóriás jogosítványt, vezetési rutint

Előnyt jelent

  • különböző fűtési rendszerek szerelésében, karbantartásában szerzett néhány év szakmai gyakorlat
  • épületgépész technikus végzettség

Amit kínálunk

  • üzemeltetői, diagnosztikai faladatot fogsz ellátni és nem kivitelezői munkakört
  • ha nem szeretsz egy helyben dolgozni, nálunk jól fogod érezni magad (nem műhelymunka)
  • stabil, bejelentett munkahelyet biztosítunk számodra
  • teljes bejelentéssel alkalmazunk, így érvényesítheted a különböző adókedvezményeket (pl.: családiadókedvezmény, 25 év alattiak adókedvezménye), illetve a hitelfelvételnél vagy betegség esetén sem ér meglepetés
  • kiszámítható és tervezhető a munkaidőd és szabad a hétvégéd
  • minden hónapban kiszámítható módon történik a munkabér kifizetése
  • nagy szervezet vagyunk, nálunk mégis családias, segítőkész hangulatot fogsz tapasztalni
  • ránk minden élethelyzetben számíthatsz (gyermekszületése, szociális segély, temetési segély, iskolakezdési támogatás)
  • próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben – legyen az SZÉP-kártya, önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári befizetés, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása, vagy akár készpénz kifizetés
  • törődünk a kollégáink fizikai és mentális egészségével (sportkör, kedvező üdülési lehetőség a vállalati üdülőkben rendezvények stb.)
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét
  • biztosítunk számodra minden, a munkád ellátásához szükséges eszközt (munkaruha, védőital, kulcsos autó, mobiltelefon stb.)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.