Üzemeltetési vezető

  • Cég neve

    Kabinet FM Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3526 Miskolc

  • Fizetés

    Nettó 500e - 600e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Telephely üzemeltetési és karbantartási stratégia meghatározása, annak megvalósítása
  • Hibajavítások szervezése, hibaokelemzések készítése
  • CAFM rendszer kezelése
  • Belső auditok lebonyolítása
  • Üzemeltetési munkatársak irányítása (szakmai/szervezeti)
  • Kapcsolattartás a Megbízó szakterületi vezetőivel
  • Heti-, Havi-, Negyedéves-, Éves szakmai jelentések készítése
  • Munkaidő beosztás szervezése
  • Kapcsolattartás a Munkáltató háttértámogató csapatával

Elvárások

  • Szakirányú szakmai végzettség (villamos-, épületgépész-, vagy létesítménymérnök)
  • Analitikus, elemző-technikai, lényegretörő gondolkodásmód
  • Jó gazda szemléletmód
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Ajánlatkészítésben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel, ppt), készségszintű ismerete

Előnyt jelent

  • Azonnali munkakezdés
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

A Kabinet FM Zrt. több mint 24 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, géptelepítéssel, villamos elosztószekrény gyártással, légtechnikai rendszerek tisztításával és műszaki tanácsadással foglalkozik.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Csapatépítő rendezvényeken való részvétel
  • Laptop, mobiltelefon biztosítása