Üzemeltetési vezető (facility manager)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk egy osztrák tulajdonú cég 2008-ban alapított magyarországi leányvállalata.

Elsősorban irodaházak üzemeltetésére nyújtanak megoldásokat.

Bővülő létesítményüzemeltető csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, (gépész vagy villamos),
  • Minimum 5 év Facility Manager munkakörben eltöltött idő, Ingatlanüzemeltetésben/irodaház üzemeltetésben vezetői pozícióban,
  • Átfogó, szakmai ismeretek az épületekben található berendezések működésével kapcsolatban,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek,
  • Jó szervezőkészség és konfliktuskezelési képesség,
  • Hosszútávú elkötelezettségre való hajlandóság és agilitás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, (gépész, villamos),
  • Minimum 3-5 éves facility manageri munkakörben eltöltött idő, Ingatlanüzemeltetésben/irodaház üzemeltetésben vezetői pozícióban,
  • Szakmai ismeretek az épületekben található berendezések működésével kapcsolatban,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Éves prémium,
  • Szakmai kihívások,
  • Karrier és oktatási terv,
  • Összetartó, lendületes csapat,
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező cég.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, I. kerület.
  • Munkaidő: hétfőtől – péntekig napi 8 óra.
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!