Üzemeltetési munkatárs (utazásszervezési fókusszal)

  • Cég neve

    Eximbank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Nagymező utca 46-48.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az EXIM egy integrált keretek között működő bank és biztosító, amelynek alapvető célja, hogy a magyar exportőröknek és beszállítóiknak, továbbá az exportra készülőknek hatékony, az ő működésükre specializált finanszírozási és biztosítási konstrukciókat nyújtson. Küldetésünk, hogy a magyar export globális sikerének pénzügyi motorjaként támogassuk a hazai vállalkozásokat és pénzügyi megoldások segítségével egyfajta útlevelet adjunk a vállalkozások sikeréhez. Az EXIM egyike a világ 85 exporthitel-ügynökségének, így tevékenységünk fókusza, hogy elősegítsük a magyar áruk és szolgáltatások külpiacokon történő minél sikeresebb értékesítését, a magyar exportkapacitások bővítését.
EXIM név alatt az állami hátterű Magyar Export-Import Bank Zrt. (Eximbank Zrt.) és a Magyar Exporthitel Biztosító Zrt. (MEHIB Zrt.), azaz két jogi személy együttese értendő.
Üzemeltetési csapatunkba keresünk új munkatársat határozatlan időtartamra az alábbi munkakörbe:

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • Az EXIM külföldi és belföldi kiküldetéseihez kapcsolódó utazások lebonyolítása a hatályban lévő előírások alapján
  • Árajánlatok beszerzése az EXIM által leszerződött partnerein keresztül a kiküldetést kezdeményező által megadott adatok alapján.
  • Az engedélyezett kiküldetésekhez kapcsolódóan vonatjegy, gépkocsi, és/vagy repülőjegy, szálláshely és ahhoz kapcsolódó ellátás, utasbiztosítás beszerzése, valamint szükség esetén vízum beszerzése.
  • Az igazgatóság vezetői által meghatározott adminisztratív feladatok ellátása.
  • Az Üzemeltetési terület operatív működése során a közvetlen vezető által meghatározott feladatok elvégzése.
  • Társterületek támogatása, helyettesítés meghatározott feladatszabás szerint.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú állami végzettség;
  • Üzemeltetési területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat;
  • Angol nyelv alapfokú szintű ismerete;
  • Általános felhasználói IT ismeretek: MS Word haladó szint, MS Outlook haladó szint, csoportmunka funkciók gyakorlott kezelése, MS Excel haladó szint, adatkezelő funkciók gyakorlott kezelése, MS Powerpoint haladó szint, multifunkciós nyomtatás
  • Jó kommunikációs - és kapcsolatteremtő készség, a tapasztalat megszerzésére való nyitottság, alkalmazkodóképesség, önállóság és együttműködésre való készség, szolgáltatási szemlélet, precizitás, pontosság, rugalmasság

Előnyt jelent számodra, ha:

  • Nagyvállalati vagy közigazgatási környezetben fenti tevékenységek ellátásában szerzett tapasztalat
  • KEF portál használata
  • Külföldi és belföldi utaztatási tapasztalat

Amit mi kínálunk cserébe:

  • Fejlődési lehetőség egy biztos hátterű, gyorsan fejlődő pénzintézetnél;
  • Jó hangulatú, szakmailag rátermett csapat;
  • Rugalmas munkavégzés negyedéves munkaidőkeretben;
  • Önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Külső és belső képzések, számos lehetőség szakmai fejlődéshez;
  • Támogató munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

A fenti pozíció megpályázásához kérjük, kattints a "Jelentkezem" gombra és töltsd fel magyar nyelvű szakmai önéletrajzod.