Üzemeltetési karbantartó

  • Cég neve

    Flextronics International Kft.

  • Munkavégzés helye

    Zalaegerszeg

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Flex technológiai innovációt, ellátásilánc-menedzsmentet és gyártási megoldásokat kínál több mint 30 országban, különböző iparágak és végfelhasználói piacok számára.

Vállalatunk Magyarországon 7 városban – Budapesten, Gyálon, Üllőn, Nyíregyházán, Sárváron, Tabon, valamint Zalaegerszegen – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Zalaegerszegi gyáregységünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • az épület villamossági hálózatának karbantartása;
  • általános épületüzemeltetési feladatok ellátása;
  • épület felügyeleti rendszer működtetése;
  • telephelyen belüli villamos átalakítási munkák elvégzése;
  • technológiai rendszerek, gépek üzemeltetése.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • minimum szakmunkás végzettség (villanyszerelő vagy víz, - gáz,- központifűtés szerelő);
  • hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook);
  • műszaki gondolkodásmód;
  • terhelhetőség;
  • csapatmunkára való képesség;
  • 4 műszakos munkarend vállalása.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Víz- gáz- fűtésszerelő