CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. logo

Üzemeltetési és létesítmény koordinátor (Budapest)

  • Cég neve

    CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Miért valljuk, hogy mi vagyunk a legjobbak?
Nem csak azért, mert piacvezető nagyvállalatként 30 éve vagyunk jelen a magyarországi piacon, hanem mert tevékenységünknek jelentős szerepe van a hazai gazdasági és társadalmi élet biztonságos fenntartásában.
Hisszük, hogy nincs elérhetetlen, képesek vagyunk a fejlődésre, és a nehézségek legyőzésével tudjuk igazán megmutatni mi is az a CRITERION.

Főbb feladatok, munkák:

  • Épületek, telephelyek állagmegóvása, üzemeltetése
  • Műszaki beruházások, fejlesztések megszervezése, lebonyolítása
  • Új kivitelezési projektek esetében ajánlatok összehasonlítása, beszállító kiválasztása, munkafolyamatok meghatározása, ellenőrzése, lebonyolítása
  • Épületeket érintő közüzemi szolgáltatókkal való kapcsolattartás és pályáztatások lebonyolítása
  • A telephelyek műszaki állapotának rendszeres felmérése, monitorozása
  • Tervezett és eseti jellegű műszaki-, eszköz és vagy szolgáltatás beszerzésének lebonyolítása, előkészítése döntéshozatalra
  • Az épületek üzemeltetése, működtetés folyamán felmerülő költségek tervezése, ellenőrzése
  • Az épületek jogszabályokban meghatározott szabályok és energetikai szempontból való megfeleltetése
  • Ügyintézések, levelezések menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó szervezői, kommunikációs és koordinációs készséggel rendelkezel
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó habitus, kreatív gondolkodás jellemez
  • Megbízható, teherbíró és precíz vagy
  • Teljesítményorientált és elkötelezett vagy a munkáddal a beosztásoddal és munkaadóddal szemben
  • Nem okoz gondot a MS Office programok magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szerződések előkészítésében, írásában szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • Kifogástalan erkölcsi érzék és elkötelezettség
  • Ambiciózus vagy, és alázattal tanulni vágyó
  • Rendelkezel műszaki tapasztalattal, vagy ez irányú szakképesítéssel

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Egyéb információ:

  • AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:
  • Mivel a fejlődés nálunk sem állhat meg, különböző technikai újítások alkalmazásával könnyítjük meg munkatársaink mindennapjait, és vigyázunk biztonságukra
  • Nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. adókedvezmények igénybevétele, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlékok
  • Könnyen megtalálsz minket, mivel központi helyen vagyunk, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól
  • Gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • Vdékről bejáró kollégáink számára útiköltség támogatást biztosítunk (MÁV, VOLÁN, saját gépjármű)
  • Kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal:
  • ingyenes belépők:
  • • Állatkert
  • • Vadaspark
  • • Budapest Eye
  • • Városligeti Műjégpálya
  • • Budakeszi Dinó Park
  • további érdekes programok:
  • • családi napjaink
  • • közös karácsonyi forgatagunk
  • • horgászversenyek
  • • túrák
  • • céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.