Segítő Kéz Kispesti Gondozó Szolgálat logo

Üzemeltetési csoportvezető

  • Cég neve

    Segítő Kéz Kispesti Gondozó Szolgálat

  • Munkavégzés helye

    1193 Budapest, Táncsics Mihály utca 7.

  • Fizetés

    Bruttó 580e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A Segítő Kéz Kispesti  Gondozó Szolgálat keresi  empatikus, elhivatott és kitartó új kollégáját üzemeltetési csoportvezetői munkakörbe.
Ellátandó feladatok:  Az Intézmény pénzügyi-gazdasági, ezen belül költségvetés-tervezési, beszámolási, könyvvezetési feladatainak ellátása. Üzemeltetési döntés-előkészítésekhez javaslattétel. Üzemeltetési csoportban dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése. Szolgáltatási önköltség és intézményi térítési díj számítás, normatív támogatás igénylésének elkészítése és elszámolása. Feladatait a Segítő Kéz Kispesti Gondozó Szolgálat igazgatójának közvetlen irányítása és ellenőrzése mellett látja el. Együttműködik számviteli/pénzügyi stb. szempontból a Kispesti Önkormányzat és GESZ költségvetési szervével.
Feltétel költségvetési területen szerzett szakmai gyakorlat, csoportvezetői tapasztalat. Költségvetési beszámolók, elemzések készítése. SZOCIONET, KENYSZI, WORD felhasználó szintű ismerete és gyakorlati alkalmazása.

Követelmények:
Büntetlen előélet.
Cselekvőképesség.
Magyar Állampolgárság.
Erkölcsi Bizonyítvány.

Benyújtandó igazolások:
Szakmai motivációs levél.
Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz.
Három hónapnál nem régebbi Kjt. szerinti erkölcsi bizonyítvány.
Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.
Hiányosan beküldött nem megfelelő pályázatok nem kerülnek behívásra.
Közalkalmazotti jogviszony. Határozatlan, 40 óra.Teljes munkaidő.

Elvárások

Elvárt végzettség: Felsőfokú, számviteli-gazdasági szakirányú végzettség.
Szakmai, csoportvezetői tapasztalat.
Excel, Word,Outlook, levelezési rendszer ismerete.

Előnyt jelent

Elhivatottság, terhelhetőség, önálló, precíz, pontos és hatékony munkavégzés.
Jogszabályok ismerete.

Amit kínálunk

Cafetéria próbaidőre is. Kiemelt bérezés., Egyéb juttatás. Próbaidő 3+1 hónap.
Ha úgy érzed e sorok rólad szólnak, ne habozz ! Jelentkezz!