Üzemeltetési Asszisztens (KH_103240)

  • Cég neve

    Karrier Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

XIII. kerületben lévő, irodák bérbeadásával foglalkozó partnerünk részére keresünk Asszisztens kollégát üzemeltetési feladatok koordinálására.

Feladatok:

  • Üzemeltetési költségek nyomon-követése, együttműködés a pénzügyi osztállyal
  • Bérlői szerződések készítése, lejárt szerződések újrakötése
  • Kiadó irodahelyiségek bemutatása az érdeklődők részére
  • Beérkező számlák ellenőrzése, jóváhagyásra történő előkészítése
  • Riportok készítése a cég ingatlan üzemeltetési ügyeivel összefüggésben
  • Eseti és rendszeres karbantartási munkákra alvállalkozói ajánlatok bekérése, szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Ingatlan üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • Word, Excel magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Hatékony munkaszervezés
  • Strukturált, ügyfélcentrikus munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Bérlőkkel, beszállítókkal való kapcsolattartás

Amit ajánlunk:

  • Komplex feladatok
  • 13.havi fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.