Üzemeltetés-támogató gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest I.

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Az Antenna Hungária meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió- és rádió-műsorszórás, illetve rádióműsor-szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás.

Főbb feladatok, munkák

  • Üzemeltetési adatok gyűjtése, elemzése, kimutatások készítése
  • Részvétel üzemeltetés-szervezési tevékenységekben
  • Üzemeltetési tevékenységek adminisztratív támogatása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony leglább 2025. márciusig
  • Magabiztos MS Office ismeretek, főként Excel és Word
  • Műszaki érdeklődés
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig heti minimum 20 óra vállalása
  • Rugalmas beosztásban végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Órabér: szakmai háttértől és kompetenciáktól függően br.1900-2200 Ft/óra
  • Hosszú távú gyakornoki munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, magasan képzett csapat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Igényes, kényelmes irodai környezet
  • Közös programok, sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens