Üvegfal szerelési csoportvezető

  • Cég neve

    SIMO GROUP Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Magyarországi és azon belül főként budapesti projektjeink kivitelezésére keresünk szerelési csoportvezetőt, alábbi feladatokkal:
  • 2-6 fős szerelő csapat felosztása, irányítása.
  • Megbízók építésvezetőivel történő egyeztetések.
  • Cégünk tervezőivel és projektfelelőseivel történő napi szintű kapcsolattartás.
  • Üvegfalak és mobilfalak kimérése, kitűzése rajzok alapján.
  • Üvegfalak és mobilfalak összeszerelése rajzok alapján.
  • Szerelési anyagok ellenőrzése, nyilvántartása.
  • Szerszámok és szerelőautó ellenőrzése, nyilvántartása.
  • Műszaki átadások lebonyolítása.

Elvárások

Cégcsoportunk olyan kollégát keres, aki magas minőségigénnyel rendelkezik és magas színvonalon képviseli cégünket a helyszíni kivitelezéseken. Az alábbiak mindegyike fontos kritérium a munkakör betöltéséhez:
  • A feladatkör nem csak a projektek irányítását, hanem a termékek önálló és termelékeny szerelését is tartalmazza:
  • Legalább 3 év csoportvezetői tapasztalat építőipari vagy ipari szerkezetek szerelésében.
  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség.
  • Tervrajzok ismerete.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Magabiztos, igényes megjelenés.
  • Őszinteség és megbízhatóság.
  • Rugalmasság, terhelhetőség és alkalmazkodóképesség.
  • Hatékony munkavégzés csapatban és önállóan.
  • Lojális személyiség és beállítottság.
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin.

Előnyt jelent

  • Azonos tevékenységben szerzett tapasztalat.
  • Német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű német-magyar családi vállalkozásban.
  • Építőipari viszonylatokhoz képest tiszta, időjárástól független, izgalmas belsőépítészeti tevékenység.
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész csapat.
  • Kimagasló  bérezés.
  • Minden szükséges eszköz a hatékony és professzionális munkavégzéshez.
  • Folyamatos képzésekben, továbbá termékfejlesztésekben történő részvétel.
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség.
  • Lehetőség időszakos külföldi kiküldetésre, kimagasló euróban történő bérezéssel.
  • Újonnan beszerzett céges autó biztosítása, akár privát használattal.
  • Azonnali munkakezdés

Céginformáció

Cégcsoportunk a magyar és németajkú piac elismert szereplője korszerű térelválasztás területén. Hazai saját fejlesztésű termékeink képviseletén kívül, Európa szerte 40 fős szerelőcsapattal dolgozunk magas színvonalon. Cégünk nagy hangsúlyt fektet minden munkafolyamat fejlesztésére, továbbá hatékony munkavégzés mellet a magas minőség elérésére.
simogroup.hu

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük mindenképpen csatolja fényképes önéletrajzát. Motivációs levél előnyt jelent.