Útkarbantartó munkás

  • Cég neve

    SAT ÚTJAVÍTÓ KFT.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Gubacsi út 8/B.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre. Építsd velünk a jövőt!

Job-ID: req57448

Feladatok:

  • Útkarbantartási munkák végzése brigádmunkában
  • Útkarbantartó gépek kezelése, karbantartása

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • felelősségtudat, kitartás, problémamegoldó képesség, csapatszellem

Előny:

  • "C" + "E" kategóriás jogosítvány
  • nehéz- vagy könnyűgépkezelői jogosítvány
  • munkahelyi tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 1097 Gubacsi út 8/B, 1097, HU

Amit kínálunk:

  • Parkoló
  • Tisztességes és piacképes fizetés
  • Jó megközelíthetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.