Utazásszervező

  • Cég neve

    Halász Károly Imre

  • Munkavégzés helye

    1077 Budapest, Rottenbiller utca 34.

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Búvárutak előkészítése trópusi helyekre, könyvelési anyagok összekészítésére, raktárnyilvántartásra, előkészítésére keresünk irodai munkatársat kereskedelmi (sportfelszerelés szaküzlet) üzletünkbe, mely családi vállalkozásként üzemel.

Elvárások

Minimum középfokú végzettség, angol nyelv tárgyalóképes ismerete, Excel, Word felhasználói szintű ismerete, utazás szervezésben, esetleg könyvelésben való jártasság, jó kommunikációs- és tárgyaló készség.
Igényes megjelenés, nyitott, kedves munkamorál.

Előnyt jelent

Utazási irodai, ill. könyvelői gyakorlat, jó kommunikációs készség, agilitás, humor, megbízhatóság.
Búvárvizsga megléte, víz, természet, állatvilág szeretete előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Piacvezető búvárfelszereléssel foglalkozó szaküzletünk családi vállalkozásként üzemel Budapesten a VII. kerületben.
Fiatalos, dinamikus csapatunk családias hangulatú lehetőséget kínál - főleg hosszú távon- neked. Megismerkedhetsz, vagy tovább fejlődhetsz oktató központunkban a búvárkodás területén, szabadságod és szabadnapjaidat rugalmasan kezeljük, lehetőséged lesz velünk utazni.
Tanulási lehetőség, családias légkör, kiváló csapat.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Búvárközpontunk Magyarország egyik legnagyobb és legismertebb cége ebben a szakmában. Kizárólagos forgalmazói vagyunk a legnagyobb gyártónak és sokan tanulnak nálunk.

szakmai önéletrajzot kérünk