Utazásszervező

  • Cég neve

    ELEGANT ENTERPRISES Kft.

  • Munkavégzés helye

    1011 Budapest, Bem rakpart 25a.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • saját árualap értékesítése, ajánlatkészítés
  • utazásszervezés (ki- és beutaztatás)
  • szállásfoglaló rendszerek használata
  • repülőjegyfoglalás
  • biztosítások intézése
  • számlázás
  • adminisztráció
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és az utazási irodákkal

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • hasonló területen (utazásszervezés) szerzett min. 2-4 év szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • precíz, ügyfélközpontú munkavégzés
  • önállóság

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • önálló munkavégzés
  • Duna-parti iroda
  • elegáns munkakörnyezet
  • határozatlan időre szóló, teljes munkaidős szerződés
  • laptop és mobiltelefon

Céginformáció

Az Elegant Enterprises Kft. utazásszervező cég, amely egy nemzetközi cégcsoport tagjaként 10 éve van jelen Magyarországon.  Tevékenységi körünkben korábban csak a beutaztatás szerepelt, de tavaly óta kiutaztatással is foglalkozunk. Olyan utakat és programokat szervezünk, amelyek megfelelnek a legmagasabb minőségi elvárásoknak is.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja ANGOL nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint kísérőlevelét, amelyben jelzi a munkakezdés legkorábbi időpontját.