Utazási Szakértő

  • Cég neve

    Viva Travel Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    3530 Miskolc

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Amiben számítanánk Rád:
- Meglévő ügyfélkör minőségi kiszolgálása, ügyfeleink elégedettségének biztosításával a fókuszban
- Kapcsolattartás utasainkkal és partnereinkkel, beérkező megkeresések megválaszolása
- Utazási tanácsadás és személyre szabott tervezés, ajánlatok előkészítése és értékesítése
- Foglalásokhoz kapcsolódó adminisztráció kezelése, utánkövetése

Elvárások

Amire ehhez szükséged lesz:
- Min. középfokú végzettség
- Magabiztos földrajztudás (érdeklődés és tájékozottság, személyes tapasztalatok)
- Képesség az önálló munkavégzésre: rátermett és proaktív, a problémák megoldására fókuszáló attitűd

Előnyt jelent

 Aminek esetleg még örülnénk:
- Utazási irodában vagy értékesítésben szerzett korábbi tapasztalat
- Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
- Kiemelkedő kapcsolatteremtő képesség
- Ha az önéletrajzod az általunk kínált munkára szabva írod meg

Amit kínálunk

Amire Te számíthatsz:
- Teljes munkaidő, alkalmazotti státuszban
- Közvetlen és támogató vezetés
- Profi, agilis csapat
- Folyamatos szakmai továbbképzések
- Rendszeres külföldi utazási lehetőség
- Hosszú távú, biztos munkaviszony
- Szakmai előrelépés lehetősége
- Azonnali munkakezdés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Elhivatott csapatunk, melynek tagjai egész évben azért dolgoznak, hogy ügyfeleink egy gondtalan és emlékezetes utazás élményével gazdagodhassanak, új, értékes tagját keresi - a korábbi utazási irodai és/vagy ügyfélszolgálati tapasztalatnak is örülünk, de még ennél is fontosabb, hogy leendő csapattagunk osztozzon az utazás iránti szenvedélyünkben! Tudod, mire gondolunk? Megvan benned az idegenforgalom, mint szakma iránti elkötelezettség és lelkesedés? Akkor nézd meg a részleteket, hátha épp egymást keressük!

Kérjük, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat és nettó fizetési igényedet