Utastájékoztatási szakértő

  • Cég neve

    MÁV-START Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1084 Budapest, Könyves Kálmán körút 54-60.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Főbb feladatok, munkák

  • elvégzed a forgalmi változásokhoz, vágányzárakhoz, menetrendi fejlesztésekhez kapcsolódó utastájékoztatási feladatokat: térképes változásjelzőket, utasirányító hirdetményeket, helyszínrajzokat készítesz
  • részt veszel a vonatpótló autóbuszok közlekedéséhez kapcsolódó, illetve az egyedi grafikai szerkesztést igénylő iránytáblák készítésében
  • helyszínen ellenőrzöd az egyes változásokhoz kapcsolódó utastájékoztatási feladatok megvalósulását
  • kezeled a hálózati térképeket, tematikus térképszűréseket készítesz különféle utastájékoztatási és marketing anyagokhoz, prezentációkhoz
  • gondoskodsz az utastájékoztatási anyagok összehangolásáról és együttműködsz a MÁV-Volán-csoporton belüli szakmai szervezetekkel
  • részt veszel az utastájékoztatási stratégia kidolgozásában és megvalósításában, illetve a szolgáltatásminőség fejlesztésében
  • részt veszel az utastájékoztatási és marketing kiadványok és közlemények szövegezésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • angol, német, francia vagy olasz nyelv középfokú ismerete
  • Microsoft Office programcsomag haladó szintű ismerete
  • CorelDraw grafikai szoftver átfogó ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • utastájékoztatási, kommunikációs, közlekedési vagy geográfiai területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Adobe Illustrator és Adobe InDesign programok ismerete

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség

Szívesen részt vennél a MÁV-START Zrt. utastájékoztatási kommunikáció tervezésében és ismered a CorelDraw grafikai szoftver? Szeretnéd a tudásodat az ország egyik legnagyobb munkáltatójánál kamatoztatni? Jelentkezz és legyél Te a Marketing és utastájékoztatás csapatának legújabb tagja!
Társaságunk:
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.