Utaskiszolgálási munkatárs (repülőtéri check-in agent)

  • Cég neve

    AIRPORT SERVICE BUDAPEST Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Útlevél, vízum, jegy és poggyász ellenőrzés, hogy az utasításoknak, rendeleteknek megfelelő repülés valósuljon meg
  • Poggyászkezelés a biztonságos repülés, a poggyászok célállomásra jutása és rendellenesség esetén a könnyebb megkeresés céljából
  • Utasok jegykezelése és beszállítása az előírásoknak megfelelően
  • Adatok betáplálása a számítógépes rendszerbe

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv utaskiszolgálási kívánalmaknak megfelelő ismerete
  • Nem okoz nehézséget a repülőgépekhez igazított munkaidőbeosztás (kora reggeli kezdés vagy késő esti végzés)
  • Jó problémamegoldó készség, önálló precíz munkavégzés
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Csapatban való együttműködés
  • Több műszakos munkarend vállalása (akár 4-, 6 és 8 órás munkaviszonyba)
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség, határozott kiállás
  • Konstruktív problémakezelő képesség
  • Udvariasság, pontosság, segítőkészség

Előnyt jelent

  • Kínai nyelvtudás

Amit kínálunk

  • - Bejelentett jogviszony
  • - Különleges, repülőtéri munkakörnyezet

Céginformáció

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő magyar tulajdonú Airport Service Budapest Zrt. munkatársakat keres UTASKISZOLGÁLÁSI MUNKATÁRS (repülőtéri check-in agent) pozícióba.

Szeretsz repülővel utazni és mindig is érdekelt, hogy milyen lehet a repülőtér világa? Szeretnéd napi szinten közvetlen közelről szemlélni a repülők fel- és leszállását és közben megismerkednél a légi közlekedés nem mindennapi világával? Jelentkezz hozzánk és légy része annak, amiről mások csak álmodnak!

A „Jelentkezem” gombra kattintás után önéletrajz csatolásával.