MATE SPORT Szolgáltató Nonprofit kft. logo

Úszómester

  • Cég neve

    MATE SPORT Szolgáltató Nonprofit kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Ady Endre sétány 9.

  • Fizetés

    Bruttó 440e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 70e Ft havi mozgóbér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- az uszoda nyitvatartási ideje alatt a vendégek és sportolók kiszolgálása, felügyelete, a vízfelületek folyamatos figyelése, balesetek megelőzése,
-szükség esetén elsősegélynyújtás, életmentési feladatok ellátása
-a sportfelszerelések (pályaválasztó kötelek, pólókapuk, zászlók, sportkötelek stb.) üzemkész állapotban tartása
-az edzésekre, versenyekre, mérkőzésekre a medencék előkészítése (pályaátállítások)
-medencék vizének ellenőrzése (hőfok, tisztaság)

Elvárások

-úszómesteri vagy uszodamesteri végzettség (ha a jelentkezőnek még nincs, támogatjuk annak megszerzését)
-pontosság, megbízhatóság, együttműködő készség, segítőkészség
-igényesség munkájára és megjelenésére egyaránt
-ápolt megjelenés

Amit kínálunk

-megfelelő, jogtisztán bejelentett munkaviszony
-biztos, hosszú távú munkalehetőség
-teljes munkaidő, két műszak
-SZÉP kártya juttatás
-munkaruha biztosítása
-ingyenes sportolási lehetőség (családtagoknak 50%-os kedvezmény)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Masszázs

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát