Úszómester

  • Cég neve

    Danubius Hotels Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Budapesten, a Duna mellett található Danubius Hotel Helia szállodánk csapatába Úszómester kollégát keresünk!

Úszómester

Főbb feladatok, munkák:

  • A területeden Te leszel az elsődleges kontakt személy a vendégekkel, így fontos, hogy mindig biztosítsd a jelenlétet
  • Felügyeled vendégeink biztonságát
  • A Rád bízott terület tisztán tartása és folyamatos ellenőrzése is a munkád része lesz

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezel úszómesteri vagy uszodamesteri szakképzettséggel.
  • Vendégközpontú hozzáállásod minden nap jellemző Rád
  • Közvetlen, nyitott személyiség vagy
  • Megbízhatóságra, alapos és pontos munkavégzésre számíthatunk
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudásod van

Amit kínálunk:

  • Befogadó, barátságos munkatársi légkör vár rád már az első naptól.
  • Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted SZÉP kártyára, vagy kérheted plusz bérként is.
  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked.
  • Gondoskodunk a munkaruhádról és a védőcipődről.
  • A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius és Ensana szállodáinkban.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Ha felkeltettük az érdeklődésed, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk a pályázatodat!