Uszodamester (Budaörs)

  • Cég neve

    BTG Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Hársfa utca 6.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A BTG Nonprofit Kft. keres május közepétől alkalmi beugrós uszodamestert nyári időszakra, napi 10-11 órás munkaidőben történő munkavégzésre a budaörsi uszoda strandjára.

  • Medencék, szaunák nyitásra történő előkészítése, felügyelete és ellenőrzése.
  • A víz hőmérsékletének, minőségének és tisztaságának ellenőrzése, előírt dokumentáció vezetése.
  • Fürdőkre vonatkozó egészségügyi, üzemeltetési, baleset és tűzvédelmi szabályok előírások és rendszabályok betartása és betartatása.
  • Szükség esetén megfelelő segítségnyújtás apróbb sérülések ellátása a vendégek részére.

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • meglévő uszodamesteri képesítés
  • csúszdakezelői képesítés, ha nincs, beiskolázunk!
  • szimpatikus, rendezett megjelenés
  • udvarias, segítőkész vendégfogadás
  • rugalmas konfliktus kezelés
  • gyors, precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Ha modern környezetben szeretnél dolgozni és egy fiatalos csapat tagja akarsz lenni, akkor ne habozz, küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat mielőbb!

  • bejelentett munkaviszony (megbízási szerződés)
  • munkavégzéshez szükséges munkaruházat
  • rugalmasan alakítható munkaidő beosztás
  • kedvezményes áru büfé használat
  • teakonyha használat
  • egyes szolgáltatásaink ingyenes vagy kedvezményes használata
  • alkalmanként csapatépítő rendezvények

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az alábbiakban a Budaörsi Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand létesítmény üzemeltetését ellátó BTG Budaörsi Településgazdálkodási Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaságról olvashat röviden.

Társaságunkat 1991-ben Budaörs Város Önkormányzata alapította azzal a céllal, hogy a budaörsi polgárok számára színvonalas közszolgáltatást nyújtsunk.
A közszolgáltatás keretein belül a BTG Nonprofit Kft. alapvetően lakossági- és közületi hulladék szállítással és gazdálkodással, park- és közterület-fenntartással foglalkozik.
Tevékenységi körünk azonban az idő előrehaladtával fokozatosan bővült, ennek megfelelően a BTG Nonprofit Kft. már az ingatlankezelés, létesítménygazdálkodás, társasház-kezelés terén is jelentős szerepet tölt be Budaörsön.
Szolgáltatásainkkal nem csak Budaörs város polgárai, hanem a városon átutazók is nap, mint nap találkozhatnak, hiszen a városban található hangulatos, és virágban pompázó parkok, tiszta utcák is munkatársaink keze munkáját dicsérik.
Tevékenységeink sokszínűségére jellemző, hogy a BTG Nonprofit Kft. látja el valamennyi, Budaörsön található közterületi és intézményi játszótér fenntartását, kezelését.

A Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand üzemeltetésével társaságunkat Budaörs Város Önkormányzatának Képviselő-testülete bízta meg 2008 nyarán.

Reméljük, hogy mihamarabb személyesen is találkozhatunk a létesítményben.

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát és az uszodamesteri végzettséget igazoló bizonyítványát.