Unix Cafe Pultos (XIII. ker.)

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Frangepán utca 55-57.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként.

Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!

A cég központjában kialakított prémium étterem elsősorban a munkatársak igényeinek kielégítésére hivatott. Éttermi részlegünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Amit Neked kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett munkaviszony, fizetett szabadság
  • Családbarát, fix, kiszámítható munkaidő (H-P 8:00-17:00, 8 + 1 óra munkaközi szünet)
  • Állandó szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Étkezés biztosítása
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Kényelmes, divatos munkaruha biztosítása
  • Fiatalos, klassz csapat
  • Hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség

A Te feladataid:

  • Ételek (meleg reggelik), italok, saláták és palacsinták elő- és elkészítése
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Pénztár kezelése

Amit Tőled elvárunk:

  • Barátságos, vidám, mosolygós személyiség
  • Középfokú végzettség
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló, minőségi munkavégzés
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos