Univerzális tanácsadó (4 órás, Kőszeg)

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Kőszeg

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Az OTP Bank Nyrt. Dunántúli Régió

Kőszegi Fiókja

Univerzális tanácsadó

munkakörbe munkatársat keres

napi 4 óra munkaidőben

Feladatok:

  • forint készpénzforgalom bonyolítása
  • lakossági fizetési számlákhoz kapcsolódó banki szolgáltatásokra vonatkozó tanácsadás, tranzakciók végrehajtása
  • Bank- és Bankcsoport termék- és szolgáltatásértékesítés
  • munkakörhöz kapcsolódó ügyfélkapcsolati és adminisztratív feladatok ellátása
  • fogyasztási hitelezéshez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése és tranzakciók végrehajtása
  • értékpapír számlavezetési szolgáltatáshoz kapcsolódó ügyletek lebonyolítása
  • befektetési jegyek, állampapírok és egyéb értékpapírok adás-vétele
  • valuta forgalom bonyolítása
  • vállalkozói számlavezetési szolgáltatások nyújtása
  • fiók optimális pénzellátásának szervezése, letétek kezelése, értéktári feladatok ellátása
  • lakossági hiteltanácsadásban való közreműködés, igényfelmérés, referálás

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • terhelhetőség

Amit előnynek tartunk:

  • banki és pénzkezelési gyakorlat
  • MNB hatósági vizsgák (Tőkepiaci / PSZKT / Biztosítás közvetítői)
  • alapfokú nyelvvizsga vagy nyelvi érettségi
  • valutapénztárosi vizsga

Jelentkezési határidő: 2024. május 10.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző