Univerzális tanácsadó (bankfióki)

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Dinamikusabban fejlődő univerzális banki ügyfelünk részére keresünk kollégát

pozícióba.

Amennyiben szereted a személyes kapcsolattartást, jó kommunikációs készséggel rendelkezel, ügyfélkezelési tapasztalatod is van, és nem áll tőled távolt az értékesítés világa, jelentkezz!

Feladatok:

  • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, banki és biztosítási termékek és szolgáltatások ajánlása, értékesítése és ügyintézése
  • Keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
  • Az értékesítési folyamatokban való hatékony részvétel az ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • Lakossági fogyasztási hitelügyletekhez kapcsolódó kérelmek átvétele, ezen hitelügyletek értékesítése és teljes körű ügyintézése

Elvárások:

  • Középfokú végzettségre
  • Banki/értékesítési/kereskedelmi területen szerzett 1+ év tapasztalatra
  • Empatikus személyiségre, munkatársak motiválására
  • Változások rugalmas kezelésére
  • Gyors és precíz munkavégzésre
  • MS Office felhasználói szintű használatára

Páyakezdők jelentkezését is várunk pénzügyi végzetséggel

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • Banki tapasztalat
  • Pénzügyi végzettség

Amit a munkáltató nyújt:

  • Komplex juttatási csomag
  • Kellemes hangulat, támogató csapat
  • Nyitottság az ötleteidre

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.