Újságterjesztő

  • Cég neve

    KIÁRUSÍTÁS Kft

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 24.

  • Fizetés

    Nettó 370e - 430e Ft havi bér Mozgóbér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Heti 5 napban (40 órában),fő munkaidőben végzendő újságterjesztői állásra keresek, csapatban is dolgozni tudó, hosszabb távon gondolkodó munkatársat. B kategóriás jogosítvány feltétel, tapasztalat előny. A munkavégzés 4 fős csapatban, változó helyszínen történik. Indulás naponta cégautóval a 10.kerületi telephelyről, reggelenként 7.30-kor, érkezés vissza 14.30-16.30 között. Kezdő fizetés ,havi nettó 270 e Ft.+ teljesítmény utáni jutalék(100-120e Ft). Jelentkezni fényképes önéletrajzzal.

Elvárások

Jó fizikai kondíció, megbízható, önálló munkavégzés.

B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

Munkatapasztalat hasonló munkakörben, teljesítményorientáltság.

Amit kínálunk

Hosszútávú, rendszeres munka, összeszokott csapat.

Fényképes önéletrajzzal.