Újságíró-szerkesztő

  • Cég neve

    Femina Média Kft.

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest, Lajos utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A Femina női portál online újságíró-szerkesztő munkatársat keres.

Próbamunka:
1. A Femina hangvételében írt, érdekes cikk egy aktuális lakberendezési trendről, képek
mellékelésével. Az utóbbiak bárhonnan származhatnak, nem kerülnek felhasználásra.

A pályázat követelményei:
Az önéletrajzot és a próbamunkákat egy levélben, csatolva várjuk. A cikk
elnevezésében tüntesd fel a neved, hogy könnyen kereshető legyen.

Elvárások

Új kollégánk:

  •  online újságírói gyakorlattal rendelkezik
  •  ismeri azokat az aktuális témákat, melyek sok nőt érdekelnek, de nem csak kifejezetten női témák
  •  ismeri a lakberendezési trendeket, fontos számára a környezete
  •  téma- és címérzékeny
  •  képszerkesztőt használ felhasználói szinten.

Előnyt jelent

  •  angol nyelv ismerete

Céginformáció

Jelentkezési határidő: 2024 május 21.

Munkakezdés időpontja: azonnal betölthető

Munkavégzés helye: Budapest

Napi munkaidő: teljes munkaidő (8 munkaóra)

A pályázatok elbírálása a jelentkezés sorrendjében történik.
A jelentkezéshez csatolt önéletrajzban mindenképpen kérjük feltüntetni a nettó fizetési
igényt, a meghirdetett állás a szerkesztőségben végezhető.

A Jelentkezem gombra kattintva kérjük csatold Önéletrajzod és a próbamunkádat.