Újságíró

  • Cég neve

    Mediaworks Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Tatabánya

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi rendszerességgel információk, hírek gyűjtése
  • Cikkek írása a napilapba és az online felületre
  • Kapcsolatok, információs hálózat építése, és folyamatos kapcsolattartás velük

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Biztos számítástechnikai felhasználói ismeret
  • Precizitás, önállóság, gyorsaság, terhelhetőség
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Közéleti ügyekben való tájékozottság

Előnyt jelent

  • Médiatudományi vagy kommunikáció szakos diploma
  • Médiavállalkozásnál szerzett (újságírói) tapasztalat
  • Szövegszerkesztői programok ismerete
  • B kategóriás gépkocsivezetői engedély

Amit kínálunk

  • Izgalmas kihívásokkal teli munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Nagyvállalati háttér

Céginformáció

A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT. ÚJSÁGÍRÓ MUNKATÁRSAT KERES A 24 ÓRA TATABÁNYAI SZERKESZTŐSÉGÉBE.

A 24 óra/kemma.hu KOMÁROM-ESZTERGOM vármegye napilapja, első számú hírforrása. Több mint egy újság, vármegyénk életének szerves része. Újságíróink, szerkesztőink, munkatársaink elkötelezettek abban, hogy minden nap érdekes, hasznos és fontos információkkal lássák el az olvasókat.

Fiatalos, lendületes csapatunkba keresünk most új munkatársat.

Ha úgy érzed, szívesen vagy az események középpontjában, az első sorból szeretnéd megélni a fontos történéseket, érdekel a média világa, akkor köztünk a helyed!

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „Újságíró” jeligére, a bruttó fizetési igény megjelölésével.

A pályázatodhoz kérjük, csatold: önéletrajzod + motivációs leveled+ két írást (egyenként kb. 1500 karakter)