Új Gépjármű Értékesítési Tanácsadó

  • Cég neve

    SIPOS Kft.

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Iparos utca 34.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Mire számítunk Tőled:

Keressük azt a bátor jelentkezőt, aki képes egy ügyfél szürke hétköznapjait színes, négykerekű álommá varázsolni. Olyan csapattagot szeretnénk, aki nem csak autókat lát a parkolóban, hanem lehetőségeket, kalandokat és új történetek kezdetét.

  • Legyél az, aki képes a motor hangjával mosolyt csalni az arcokra, fejtsd meg az ügyfelek gondolatait, és találd meg számukra a tökéletes autót
  • Szervezz tesztvezetéseket, ahol minden részlet tökéletes
  • Kezeld a dokumentumokat úgy, mint egy titkos ügynök, ahol minden „i” betűre pont kerül. (Szerződések, biztosítások, finanszírozások)
  • Légy az a híd az emberek és az autók között, aki mindig áthidalja a kifogásokat
  • Kreatív ötleteidet örömmel vesszük, hogy tovább javíthassuk az ügyfélélményt
  • Vigyázol az értékeinkre és példa értékűen állsz a feladataidhoz
  • A CRM számodra nem csak 3 betű, hanem a munkádhoz nélkülözhetetlen eszköz. Hatékonyságának növeléséhez számítunk a mindennapos használatára és az ötleteidre

Elvárások

Ideális jelöltünk vagy ha az alábbiakban magadra ismersz:

  • Szenvedélyesen rajongsz az autózás iránt
  • Kommunikációs készséged segít minden helyzetben
  • Rugalmas vagy és alkalmazkodsz az új kihívásokhoz
  • Minimum 1 éve bizonyítod, hogy az ügyfelekkel jól bánsz
  • Kötöttél már finanszírozást és biztosítást
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Az autók és az innovációk az érdeklődésed középpontjában állnak
  • Te is hiszel abban, hogy az együttműködés komoly hajtóereje a csapatunknak
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezel

Előnyt jelent

Díjazzuk, Ha ezekben is jeleskedsz:

  • PSZÁF vizsgát szereztél
  • Érdi vagy környékbeli lakóhely
  • Márkaismeret (Citroen, Peugeot, MG)
  • Tájékozottság az autóipari hírek terén

Amit kínálunk

  • Kimagasló bejelentett bérezés Nettó 400.000.- Ft / hó + jutalék
  • Céges gépjármű használata
  • Havi 37.500.- Ft értékű cafetériát biztosítunk SZÉP kártyán
  • Szakmai tréningek a fejlődésedért
  • Jó hangulat, pörgős csapat
  • Próbaidő alatt mentor programmal támogatjuk a beilleszkedésedet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Játéksarok

Céginformáció

A Sipos Kft-nél hiszünk abban, hogy az innováció és a fiatalos lendület kéz a kézben jár a hagyományos értékekkel. Büszkék vagyunk arra, hogy több mint fél évszázados múltunk tapasztalatai segítenek minket a sikerhez és több 100 ügyfelünk újra és újra minket választ. Most, amikor a portfóliónkat bővítjük, keressük új kollégáinkat, akiket nemcsak a gépjárművek iránti szenvedély, hanem a közösségi szellem és a folyamatos fejlődés iránti vágy is vezet.

a "Jeletkezem" gombra kattintva csatold az önéletrajzodat!