Ügyviteli-gazdasági munkatárs

  • Cég neve

    MVM Émász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Miskolc

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Számviteli zárási ütemterv összeállítása, feladatok koordinálása, az elszámolt költségek ellenőrzése
  • Másodlagos tevékenységek gazdaságossági szempontból történő vizsgálata, az elszámolt költségek okozathelyességének ellenőrzése, számlázás előkészítése
  • Gazdasági folyamatok rendszeres felülvizsgálata, ellenőrzése, javaslattétel a folyamatok fejlesztésére
  • Egyedi és rendszeres SAP-riportok, gazdasági jelentések készítése
  • Saját teljesítmények interfészen keresztüli rögzítésének ellenőrzése, automatizálási lehetőségek vizsgálata.
  • Kettős foglalkoztatásban lévő munkavállalók tevékenységének nyomon követése, havi elszámoltatása a vállalatok között
  • A szervezeti egység adminisztratív feladatainak elvégzése (pl.:postai iktatás, munkaidő nyilvántartás ellenőrzése, tárgyi eszközigények, egyéb kimutatások, statisztikák készítése)

Amit kérünk

  • Középfokú végzettség
  • SAP ismeret
  • Ms Office programok magabiztos ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil vállalati háttér
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, egészségbiztosítási csomag)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Csoportos élet-és balesetbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs