Ügyvezetői asszisztens

  • Cég neve

    STRABAG EPITOipari ZRT.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Gábor Dénes u. 2.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Job-ID: req60616

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre.
Építsd velünk a jövőt!

Feladatok:

A STRABAG magyarországi vezetőinek támogatására keresünk egy megbízható, jó szervező és kommunikációs képességekkel rendelkező ügyvezetői asszisztens munkatársat. Az ideális jelölt rendelkezik néhány év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, pontos, megbízható munkájával és empatikus, kedves személyiségével összefogja az ügyvezetői titkárság mindennapi tevékenységét, nem okoz neki gondot a bel- és külföldi munkatársakkal való kommunikáció, illetve képes több vezető asszisztenciájára.

  • Ügyvezetők munkájának támogatása, (kimutatások, prezentációk, jegyzőkönyvek készítése)
  • Belső és külső levelezések szervezése, lebonyolítása
  • Tárgyalások, rendezvények és üzleti utak megszervezése
  • Elektronikus naptár és időpontok kezelése, találkozók egyeztetése
  • Fordítási feladatok elvégzése
  • Kijelölt projektekben történő részvétel
  • Üzleti partnerek fogadása
  • Kapcsolattartás a konszern többi szervezeti egységével és az osztrák központtal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Folyékony min. középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Német nyelv ismerete előny

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Gábor Dénes u. 2. Infopark D ép., 1117, HU

Amit kínálunk:

  • Széleskörű képzési lehetőségek
  • Változatos karrierlehetőségek, szakmai fejlődés
  • Parkoló
  • Tisztességes és piacképes fizetés
  • Modern eszközökkel felszerelt kávé- és teakonyha
  • Egészségprogramok
  • Céges rendezvények, programok
  • Jó megközelíthetőség

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.