Ügyvezető asszisztens

  • Cég neve

    Leading Hoof Kft

  • Munkavégzés helye

    6430 Bácsalmás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ajánlatokat, megrendeléseket rögzít
  • Ügyvezetőnek teljes körű adminisztratív támogatást nyújt
  • Személyi titkársági feladatokat végez
  • Napi szintű kapcsolatot tart és egyeztet a partnerekkel
  • Statisztikákat és kimutatásokat készít, cégszerű levelezést lebonyolít

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Innovatív gondolkodásmód, csapatszellem
  • Adatbázis kezelési affinitás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Microsoft programok)
  • Erős Excel tudás

Előnyt jelent

  • Idegen nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (ERP)

Amit kínálunk

  • Folyamatosan növekvő modern és biztonságos környezet
  • Munkavállalói orientált, nyitott és visszacsatoláson alapuló szervezeti kultúra
  • Kihívásokkal teli változatos munka
  • Szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos munkahelyi légkör, kiváló munkafeltételek
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem csomag
  • Erős home office támogatás

Céginformáció

Nemzetközi szinten tevékenykedő, mezőgazdaságban egyedi szolgáltatással foglalkozó és dinamikusan fejlődő magyarországi vállalat vagyunk.

A "jelentkezem" gombra való kattintás után, kérem csatolja szakmai önéletrajzát.