Ügyvezető asszisztens

  • Cég neve

    Eurotrade Kft.

  • Munkavégzés helye

    2948 Kisigmánd

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  •    Az ügyvezető igazgató munkájának segítése, kiszolgálása,
  •   HR feladatokban való aktív részvétel
  •    Az ügyvezető ügyfeleinek, vendégeinek fogadása,
  •   Az ügyvezetéshez beérkező és kimenő dokumentumok gyűjtése rendszerezése, aláírásra történő   előkészítése,
  •  Vezetői értekezletek összehívása, valamint ezekről jegyzőkönyv vezetése,
  •  Részvétel céges rendezvények előkészítésében, megszervezésében.

Elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Legalább 2-4 év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Konstruktív, precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, szakmai igényesség

Előnyt jelent

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • A társaság központi telephelyéhez közeli lakóhely (30 km-es körzet)

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és jövedelem juttatási csomag,
  • Cafeteria juttatás SZÉP kártya keretében,
  • Kiemelt élet-, baleset- és egészség biztosítás a munkavállaló részére (napi 24 órás időtartamra) a próbaidő leteltét követően,
  • Bejárási támogatás
  • Szülinapi színházjegy

Céginformáció

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol hozzánk?
A több, mint 30 éve a piacon stabil helyet elfoglaló Eurotrade Kft. portfóliójának fontos eleme az új és használt haszonjárművek (IVECO, WIELTON, Tatra), illetve az alkatrészek kereskedelme mellett a gumiabroncs-forgalmazás, a szervizelés, valamint az ingatlanfejlesztés és a pénzügyi szolgáltató vállalkozás is. Dinamikusan fejlődő csapatunkba keressük új kollégánkat!

Pályázat:
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését Várjuk szakmai önéletrajzát és motivációs levelét!