Szécsényi és Társai Ügyvédi Társulás logo

Ügyvédjelölt

  • Cég neve

    Szécsényi és Társai Ügyvédi Társulás

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Buday László utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Elsősorban polgári jog, társasági jog, kereskedelmi jog iránt érdeklődő jelölt (pályakezdő vagy legfeljebb 1,5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező) jelentkezését várjuk, akinek feladata a klasszikus ügyvédjelölti tevékenységek ellátása.

Elvárások

Elvárás a jogi egyetemi végzettség, legalább középfokú angol nyelvtudás. Az ideális jelölt a biztos jogi alaptudáson túl, precíz, gyakorlat orientált, önálló és jó probléma megoldó készségekkel rendelkezik.

Előnyt jelent

Előnyt jelent a polgári peres tapasztalat/érdeklődés.

Amit kínálunk

Fejlődési lehetőség, sokrétű szakmai tapasztalatszerzés, rendszeres angol nyelvi képzés, mentorálás, fiatal csapat, versenyképes fizetés, rugalmas munkavégzés (adott esetben home office), melyhez minden feltételt (mobiltelefon korlátlan belföldi hívásokkal, laptop) biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi

Fényképes jelentkezéseket a mellékelt szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével kérjük megküldeni.