Winkler, Barna és Társai Ügyvédi Iroda logo

Ügyvéd

  • Cég neve

    Winkler, Barna és Társai Ügyvédi Iroda

  • Munkavégzés helye

    1012 Budapest, Logodi utca 30.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladatok:
  • Önálló kapcsolattartás az ügyféllel;
  • Okiratok szerkesztése és véleményezése, szerződéses állomány teljes körű kezelése;
  • Jogi állásfoglalások készítése;
  • Peres és nem peres képviselet ellátása bíróságok, más hatóságok előtt;

Elvárások

 Elvárások:
  • Jogi diploma és szakvizsga;
  • Legalább 2 év gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi irodában szerzett tapasztalat, vagy gazdasági társaságnál betöltött jogtanácsosi munkakör;
  • Angol nyelv magas szintű, tárgyalóképes ismerete;
  • Önálló, proaktív munkavégzés;
  • Nagy munkabírás, precizitás;
  • Határozott fellépés;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;

Előnyt jelent

Előnyt jelent:
  • széleskörű szakmai tapasztalatok az IT jog területén;
  • szakvizsga után szerzett 1-2 éves ügyvédi tapasztalat;

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Elegáns, professzionális munkakörnyezet;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Támogató környezet a folyamatos szakmai fejlődéshez;

Céginformáció

Gazdasági joggal foglalkozó, exkluzív kialakítású, budai ügyvédi irodánk nemzetközi nagyvállalati ügyfelének támogatására keresünk ügyvédet, illetve alkalmazott ügyvédet. Várunk a csapatunkba, ha már legalább 2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel, és további széleskörű tapasztalatokat szereznél multinacionális gazdasági társaságok teljes körű jogi támogatásában.

Jelentkezni e-mailben fényképes önéletrajzzal lehet.