Ügynökségvezető

  • Cég neve

    Bóka Consulting Group Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Tolna megye

  • Fizetés

    Bruttó 800e - 2,5M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A mai modern világ, modern vezetőt igényel!
Nálunk a Te sikered a Mi sikerünk, így ezt az érdekazonosságot várjuk tőled is a kollégáiddal!

Feladataid lesznek:

  • saját önálló ügynökség felállítása,
  • folyamatos tanácsadói toborzás, kiválasztás, betanítás és mentorálás,
  • az értékesítési tevékenység koordinálása, menedzselése
  • az üzleti tervek teljesítése és az érdekeltségi rendszerek működtetése.
  • Meglévő kollégák menedzselése

Különbözünk, mégis összetartunk. Mindenben segítünk, hogy sikeres legyél a közös és saját céljaid elérésében. Nem csak keressük a lehetőségeket, de meg is teremtjük őket, hogy biztos jövőt építhessünk ügyfeleinknek és magunknak.

Generali Biztosító Zrt.
Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.
Szükség van ránk!
Nekünk pedig Rád!
A Generali Biztosító biztosításközvetítő partnere, a Dél-Alföldi Értékesítési Terület Ügynökségvezetőt keres vállalkozói jogviszonyban.

Elvárások

Kit keresünk?
Sikeres csapatunkat bővítésére keresünk proaktív hozzáállású, kiváló kommunikációs képességgel rendelkező, új kihívásokra nyitott diplomás partnert, aki:

  • értékesítésben gyakorlatot szerzett,
  • hajlandó tanulni
  • vezetői tapasztalattal bír,
  • képes tervezni, szervezni, toborozni, motiválni,
  • meglévő kapcsolati hálóját képes tovább építeni,
  • „B" kategóriás jogosítványa van és rendszeresen vezet,
  • nyitott gazdasági társasági formában (kft, bt) szerződni.

Előnyt jelent

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • biztosítási szektorban szerzett gyakorlat (tanácsadó vagy értékesítési vezetőként, mentorként),
  • jártasság az online marketingben, social médiában.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • modern, stabil multinacionális szervezeti hátteret,
  • innovatív, a teljesítményt kiemelten elismerő működési modellt,
  • lehetőséget az önálló kezdeményezések megvalósítására,
  • képzési és támogatási programot az új kollégák sikeres integrációjához,
  • nyitott, bizalmi, támogató légkört.

Amit kínálunk

  • Karrier építési lehetőség, nálunk addig nyújtózkodsz, ameddig Te szeretnél,

A jelentkezés gomb megnyomása után kérem töltsd fel magyar nyelvű fényképes önéletrajzod és motivációs leveled!