Ügyintéző (társasházkezelés)

  • Cég neve

    FARAONE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Sólyatér utca 9.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • 8, vagy akár 6 órás munkarendben is végezhető megegyezés szerint,
  • irodai ügyintézés, feladatok listázása, kész feladatok lejelentése.
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel emailen és telefonon,
  • adatok rögzítése, pl. excelben, társasházkezelő programban,
  • webes társasházi program működésének betanulása, használata,

Elvárások

- Excel középszintű tudása, flott kezelése,
- Feladatközpontúság (listaíró típus)
- Pontos.
- Tempós munkavégzés
- Lojális, alapelvárás: a munkáltatóknál több évig tartó munkaviszony.
- önéletrajzot kérünk fotóval.

Előnyt jelent

- Nem elvárás, de előny más társasházkezelőnél szerzett tapasztalat.
- Problémamegoldó - nem akad fennt egy két akadályon
- XIII kerületi, vagy közeli lakos.

Amit kínálunk

  • szép, modern munkakörnyezet, igényes iroda,
  • versenyképes fizetés, fejlődési lehetőség.
  • Ingyenes, finom kávé, tea
  • nagyon kedves kollégák, szuper csapat!
  • Jó hangulat!

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk társasházkezeléssel foglalkozik több, mint 10 éve. Kizárólag jó minőségű társasházkezelést biztosítunk ügyfeleinknek. Folyamatosan bővülünk, növekszünk. Lojális, jó hangulatú kis csapattal dolgozunk és ilyen kollégát keresünk kifejezetten hosszú távra. (ha évente vált munkahelyet, akkor sajnos nem önt keressük)
Irodánk a XIII. kerületben van, metroval könnyen elérhető.

A "Jelentkezem" gombot megnyomva csatolja fényképes önéletrajzát. Önéletrajz nélkül nem fogadunk el pályázatot.