Ügyfélszolgálatos / Adminisztrációs munkatárs

  • Cég neve

    UNITRAK Kft.

  • Munkavégzés helye

    1043 Budapest, Csányi László utca

  • Fizetés

    Nettó 320e - 320e Ft havi bér Nettó 320e - 320e Ft éves bónusz

  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • telefonon, E-mailen, Skype-on beérkező megkeresések kezelése
  • vevői reklamációk kezelése (hiányos szállítás, sérült termékek stb.)
  • visszáru ügyintézése
  • bel és külföldi (írásban, sablon levelek használatával) beszállítókkal való kapcsolattartás
  • futárcéggel való szoros együttműködés
  • szállítólevelek, számlák készítése
  • határidős rendelések leadása
  • társosztályokkal, raktárral való szoros együttműködés
  • területi képviselőkkel való kapcsolattartás
  • egyéb, nem ügyfélszolgálathoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • személyes ügyfélfogadás, segítségnyújtás, elirányítás
  • munkaidő: Hétfő - Péntek 7:00-16:00-ig
  • bérezés megegyezés szerint

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • német vagy angol nyelv alapszintű ismerete
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • időnyomás elviselése
  • stressz illetve monotonitástűrés
  • komplex munkafeladatok ellátásának képessége
  • problémamegoldó gondolkodás
  • jó szervező készség, felelősségvállalás
  • jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség
  • vevő és megoldás központúság
  • határozottság, lendületes munkavégzés

Előnyt jelent

- német vagy angol nyelv napi szintű, magabiztos használata (nyelvvizsga-bizonyítvány nem szükséges)

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkavégzés
  • fiatalos, összetartó csapat
  • hétvégi munka nincs

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a 'Jelentkezem' gombra kattintva lehet.