XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. logo

Ügyfélszolgálati ügyintéző

  • Cég neve

    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Hajdú utca 29.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ebben a munkakörben Ön az alábbi főbb tevékenységekkel járul hozzá a Társaság sikeres működéséhez:

Back-office területen:
  • a közterületi parkolás-üzemeltetésre vonatkozó jogszabályok ismeretével,
  • a parkolási eseményekre beérkező írásos panaszok szakrendszerbe rögzítésével,
  • a panaszok jogszabályoknak és belső eljárásrendeknek megfelelő elbírálásával,
  • az elbírált panaszok Word sablonok testreszabásával való megválaszolásával,
  • várakozási hozzájárulások (lakossági, egészségügyi,stb.) elbírálásával és kiadásával,
  • parkolási események befizetéseinek szakrendszerbe való rögzítésével,
  • telefonos megkeresések megválaszolásával,
  • adatbázisok kezelésével,
  • adminisztrációval,
  • a fenti teendők irattározásával.

Elvárások

Önt keressük, amennyiben:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • magabiztos számítógép-kezelő, különösen Word felhasználó,
  • munkavégzése önálló, precíz, dinamikus és kitartó,
  • kommunikációs készsége kiváló,
  • kiemelkedő a stressztűrő - és konfliktuskezelő képessége,
    és mindezek mellett
  • büntetlen előéletű.

Előnyt jelent

Előnyként értékeljük:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalatát,
  • idegen nyelv ismeretét.

Amit kínálunk

A XIII. Kerületi Közszolgáltató munkatársaként arra számíthat, hogy:

  • a havi munkabére pontosan és időben megérkezik,
  • jövedelme 100 %-ban bejelentett,
  • amennyiben a Társaságunk és Ön is jól teljesít, akkor jutalom és extra bónusz illeti meg, illetve hosszú távon lojális kollégaként törzsgárda jutalomban részesülhet,
  • egyedi, széles palettájú juttatási csomaggal várjuk:
    • cafeteria,
    • egészségügyi szűrővizsgálatok,
    • munkaidő-kedvezmények,
    • iskolakezdési támogatás,
    • gyerekek, unokák számára 2 hetes nyári táborozási lehetőség,
    • munkahelytől eltérő közigazgatási határú lakhely esetén 100 %-os utazási költségtérítés,
  • stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • telephelyeink tömegközlekedéssel jól megközelíthetőek,
  • a családbarátság nemcsak egy üres szólam, hanem odafigyelünk kollégáink család -és munkahelyi egyensúlyára,
  • 2020 óta minden évben elnyertük a Családbarát Vállalat címet,
  • befogadó, támogató légkör jellemzi Társaságunkat, jó csapatmunkával, céges rendezvényekkel,
  • a munkakörhöz tartozó sokrétű, érdekes feladatok komplex tapasztalatszerzésre, előrelépésre adnak lehetőséget,
  • beilleszkedését és betanulását mentori programmal segítjük,
  • számunkra fontos munkatársaink folyamatos fejlődése, ehhez képzések, tréningek szervezésével, finanszírozásával járulunk hozzá.

Az álláshirdetésre benyújtott jelentkezésekben foglalt személyes adatokat a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. (cím: 1131 Budapest, Béke u. 65.) kezeli a közzétett adatkezelési tájékoztató szerint. A pályázók a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. adatkezelési tájékoztatóját a Társaság honlapján a Társaságunkról/Közérdekű adatok/II. Tevékenységre, működésre vonatkozó adatokmenüpont 2.1.1 alpontjában érhetik el.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Mi a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt-nél azért tevékenykedünk, hogy a kerületben élő és dolgozó, valamint az ide kikapcsolódni érkező embereket vonzó, rendezett környezet vegye körül. Munkánk kézzel fogható eredményeként a kerület dinamikusan fejlődik, szakemberek által is elismert, kiemelkedő, példaértékű programok valósulnak meg. A köz szolgálatáért kifejtett feladatellátásunkkal a lakosság komfortérzetének, elégedettségének növelése az egyik fő cél. Tulajdonosunk a magas színvonalú szolgáltatási teljesítmény eléréséhez stabil finanszírozású hátteret biztosít. A Társaság lehetőséget nyújt széles körű szakmai kiteljesedésre. A befektetett energiánk megtérülését folyamatosan érzékeljük a lakosság pozitív visszajelzései alapján.

  • A pályázatához kérjük, küldje meg:
  • ● szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajzát,
  • ● bruttó fizetési igényét.