Ügyfélszolgálati ügyintéző

  • Cég neve

    OFFI Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3530 Miskolc

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az ügyfelek professzionális kiszolgálása, az ügyfélkapcsolatok erősítése
  • Munkafolyamatok menedzselése, a fordítási projektet előkészítő folyamat adminisztrációja és precíz nyomon követése az előírt ütemezések és határidők betartásának biztosítása érdekében
  • Információk megosztása, a megbízással kapcsolatos instrukciók megadása és a fordítási folyamat irányítása minden résztvevő fél felé
  • Egykapus, gyors ügyintézés, az ügyfél elégedettségének növelése érdekében
  • Megrendelői visszajelzések kezelése
  • Számlázás és ehhez kapcsolódó napi adminisztráció (pénztárkezelés és bankkártya terminál kezelés)
  • Postai és banki ügyintézés

Elvárások

  • Ügyfélközpontúság
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség és értékesítési szemlélet
  • Együttműködési készség, csapatszellem
  • Legalább középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • MS Office felhasználói ismeretek

Előnyt jelent

  • Fordítóirodánál szerzett projektmenedzseri tapasztalat
  • Trados ismeret
  • Középfokú nyelvismeret
  • 1 – 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Pénztárkezelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nagy múltú, stabil hátterű cég
  • Szakmai kihívást jelentő, felelősségteljes pozíció
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Kellemes munkahelyi környezet, összetartó csapat
  • Fiatalos légkör és kihívásokkal teli munkakör
  • Fejlődési lehetőség (belső képzések), tréningek
  • Stabilitás, tervezhetőség

Céginformáció

Az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. elsősorban hiteles fordítások készítésével, fordítások hitelesítésével foglalkozik.
Az OFFI hagyományokra épülő, korszerű állami nyelvi szolgáltató: megbízható a jelenléte a hazai nyelvi szolgáltatások piacán, működését a hagyományokról a dinamikus és digitalizált jövőre való transzformáció jellemzi napjainkban.

Az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda miskolci irodájába
határozott időre munkatársat keres

munkakörbe az alábbi feltételekkel:

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • Fényképes önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével