Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    VÁLTÓPONT Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 300e - 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Te feladatod lesz, hogy
  • Telefonon vagy írásban érkezett ügyfelek igényeit kezeld, tájékoztatás nyújts és egyéb ügyfél-interakciókat kezelj.
  • Panaszokkal és aktuális feladatokkal kapcsolatos ügyekkel fordulhatnak hozzád.
  • Kezdeményezz, hozz önálló döntést a felelősségi körödben, egyeztess a kollégákkal, felettesekkel.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Microsoft programok felhasználói szintű használata
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat

Előnyt jelent

  • Ha zavar téged, hogy egy ügyet nem tudsz lezárni
  • Ha szeretnél még tanfolyamokat elvégezni, hogy tovább bővítsd a képességeidet

Amit kínálunk

  • Szabad hétvége
  • Stabil fizetés
  • Jogtisztán bejelentett bér

Céginformáció

Cégünk egy kisebb ügynökség. Fő profilunk más cégek fejlesztése, azaz különféle eszközökkel az ügyféllel szorosan együttműködve, az a célunk, hogy növekedjenek és fejlődjenek ügyfeleink.
Azokkal a munkatársakkal tudunk jól együtt dolgozni hosszú távon, akik szeretnek hatékonyan dolgozni és sokféle ügyet kezelni.

A jelentkezem gombra kattintva kérlek csatolt a magyar nyelvű önéletrajzodat, melyből számunkra is látható, hogy a területre vonatkozóan van tapasztalatod :)