SOS Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    SOS Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Montevideó utca

  • Fizetés

    Bruttó 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Segítségnyújtás, tanácsadás meglévő ügyfeleinknek, telefonon és/vagy e-mailben (panaszok, adatváltozás, hibaelhárítási feladatok), esetenként a személyes ügyfélszolgálati feladatok
  • A megkeresések számítógépes rendszerben történő rögzítése és nyilvántartása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban magyar nyelven
  • Empatikus, türelmes, ügyfélközpontú a gondolkodásod
  • Rendelkezel erkölcsi bizonyítvánnyal

Előnyt jelent

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Hasonló munkakörben töltött tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Tagja lehetsz egy 10 éves stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalatnak
  • Határozatlan idejű, főállású munkavégzés
  • 8 órás munkarendben, beosztás szerint szerinti munkavégzés (hétköznap 8.00 órától 19.00 óráig)
  • 100%-os munkába járási költségtérítés vonatkozó jogszabály szerint
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Modern, tiszta munkakörnyezet, barátságos csapat

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk a Gondosóra szolgáltatás rendszerére épül, amelyhez egy országos lefedettségű távfelügyeleti és diszpécserszolgáltatás kapcsolódik. Feladata, hogy a saját otthonukban élő idős emberek egy egyszerű jelzőeszköz segítségével kapcsolatba léphessenek a Diszpécserközponttal, ahol szakképzett munkatársak próbálnak segíteni a felmerülő problémákban.
Központunk a 0–24 órás Diszpécserszolgálat és a kontakt személyek (családtag, szomszéd, vagy barát, vagy akár opcionálisan szociális gondozó) bevonásával működő, Európában egyedülálló program.
Diszpécsereink mellett a szolgáltatás nyújtással kapcsolatosan ügyfélszolgálatunk nyújt támogatást. Ennek a  szolgáltatási háttér támogatásához keresünk új ügyfélszolgálati munkavállalókat.

A munkavégzés helyei jelenleg:
  • III. kerület
  • XI. kerület

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolva küldje el nekünk önéletrajzát!