Natural Immune Control System Zrt. logo

Ügyfelszolgálati munkatárs (román/angol nyelven)

  • Cég neve

    Natural Immune Control System Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Budapesti út 11.

  • Fizetés

    Nettó 260e - 320e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Román felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vállalati rendszerünk működésének elsajátítása.
  • Termékeink pontos ismerete.
  • Meglévő és új partnereink telefonos gondozása (nem hideghívás!).
  • Termékeink aktív bemutatása, az érdeklődés felkeltése és értékesítése telefonon keresztül.
  • Vevői igények felmérése, részükre ajánlatok készítése és nyomon követése.
  • Megrendelések feldolgozása.
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése (pl. vevői adatok, megrendelések rögzítése)

Elvárások

  • A román vagy angol nyelv kiváló használata írásban és szóban egyaránt
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készséget várunk el szintén szóban és írásban is
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezz
  • Számunkra fontos az ügyfélközpontúság
  • Megbízhatóan, precízen végzed munkád
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezz (Word, Excel, Outlook)
  • Legyen legalább középfokú végzettséged

Előnyt jelent

  • ha értékesítésben szerzett tapasztalatod van.

Amit kínálunk

  • Szegedi irodánkban teljes munkaidős, 8 órás állást kizárólag hétköznapokon.
  • Bejelentett fix fizetést minden hónapban.
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget.
  • Garantáltan vidám, fiatalos, kreatív, lendületes csapatban fogsz dolgozni.
  • Kulturált irodai környezetben várunk minden nap.
  • Évente többszöri céges csapatépítő programon vehetsz részt.
  • Céges mobiltelefont és
  • Étkezési hozzájárulást adunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A szegedi székhelyű Natural Immune Control System Zrt. a piacon egyedülálló termékeket gyárt és forgalmaz nemcsak az Európai Unió országaiban, hanem a tengerentúlon is. Sok ezer elégedett vásárlónk kiemelt kiszolgálása érdekében most ismét bővítjük csapatunkat!

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, a "Jelentkezem" gombra kattintva tudod csatolni fényképes önéletrajzod.