Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    Pannónia Nyugdíjpénztár

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ügyfélszolgálati feladatok:

  • Ügyfélkezelés, a beérkező igények kezelése (személyes és telefonos)
  • A pénztárhoz beérkező elektronikus üzenetek szakszerű megválaszolása
  • Tagi dokumentumok teljes körű ügyintézése, nyomtatványok, levelek kezelése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítás- és irodatechnikai ismeretek
  • Felhasználó-szintű MS Office ismeretek
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Rendelkezik nyugdíjpénztári jogszabályok és folyamatok ismeretével
  • Munkavégzését a precizitás és gyorsaság jellemzi
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk

  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Innovatív, családias munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Szervezeti és egyéni célokhoz kötött bónusz-rendszer
  • Kafetéria keret, plusz külön nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Biztosítási csomag (egészségügyi ellátások, egészségbiztosítás, balesetbiztosítás)
  • Rugalmas és kiszámítható munkaidő beosztás, részben Home Office formájában is

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Játéksarok

Céginformáció

A Pannónia Nyugdíjpénztár pályázatot ír ki ügyfélszolgálati munkatárs munkakör betöltésére.

A Pannónia Nyugdíjpénztár 1994 decemberében alakult
 a villamosenergia-ipari nagy munkáltatók és az érdekképviseletek kezdeményezésére és támogatásával. A Pénztár a legnagyobb munkáltatói hátterű nyugdíjpénztárnak számító nyílt, országos, önkéntes nyugdíjpénztár. A szektorban a Pannónia Nyugdíjpénztár a vagyonát tekintve az 5., létszámát tekintve a 7. helyen áll.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és a bruttó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva 2024. május 22-ig várjuk.