Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    Oktatási Hivatal

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Maros utca 19-21.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az Oktatási Hivatal központi és egyes szakmai ügyfélszolgálati feladatainak ellátása, amely elsősorban az alábbi feladatokat jelenti
  • telefonon vagy e-mailben érkező megkeresések kezelése, koordinálása, válaszolása;
  • közvetlen ügyfélmegkeresések bonyolítása ügyintézés céljából;
  • alkalomszerűen személyes ügyfélkezelés;
  • ügyintézési és dokumentumbírálati folyamatok végrehajtása;
  • ideiglenes munkaerő betanítása, koordinálása, felügyelete;
  • felhasználói felületek tesztelése, szöveggondozása;
  • opcionálisan tájékoztató előadások tartása.

Elvárások

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései, valamint az Oktatási Hivatal Közszolgálati Szabályzata az irányadó. A jogviszony létesítéséhez 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
  • alkalmazható angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • telekommunikációs eszközök készségszintű alkalmazása
Elvárt végzettség/képesítés: Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA). Pedagógusképzés, bölcsészettudomány, társadalomtudomány, államtudomány vagy jogi képzési területen szerzett szakképzettség valamelyike.

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat: A pályázat elbírálása során előnyt jelent.

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
  • Konfliktus-kezelés (alap)
  • Kommunikáció (ügyfélszolgálati)
  • Feladatteljesítés iránti elkötelezettség (ügyfélszolgálati)
  • Szakmaiság, szakértelem, szakmai felkészültség, szaktudás (ügyfélszolgálati)
  • Ügyfél-orientáltság (ügyfélszolgálati)

Céginformáció

A kormánytisztviselői jogviszony tekintetében a munkáltató 6 hónap próbaidőt köt ki. A pályázat elbírálását követően a pályázók írásbeli értesítést kapnak. A határidőn túl beadott pályázatokat érvénytelennek minősítjük. A pályázat csak akkor érvényes, ha a pályázati felhívás valamennyi követelményének megfelel. A pályázat kiírója fenntartja a pályázat eredménytelenné nyilvánítási jogát. Az adatvédelmi tájékoztatónk: https://www.oktatas.hu/hivatal/kozerdeku_adatok/adatvedelmi_tajekoztato

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • motivációs levél
  • fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  • adatkezelési nyilatkozat

A pályázat elbírálásának módja: A kiválasztás folyamata két lépcsős. Az első lépcső: kiválasztás a pályázati anyagok alapján. Második lépcső: a pályázati anyagok alapján kiválasztott jelentkezőkkel felvételi elbeszélgetés. Kérjük pályázati anyagában legyen szíves jelölni bruttó bérigényt.