Ügyfélszolgálati Munkatárs - Diákmunka - Nyíregyháza

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Géza utca

  • Fizetés

    Bruttó 1 534 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Főképpen közvélemény-kutatást végeznél
  • Meglévő és új ügyfelekkel egyeztetnél telefonon és számítógépes rendszeren keresztül
  • Segítenél az ügyfelek elégedettségének mérésében, időpontfoglalásaikban
  • Feladataid közé tartozna a lead-generálás

Rugalmasan dolgozhatnál tanulmányaid mellett!
  • Vállalhatsz napi 4 - 6 - 8 órát, heti 2 - 3 + napot
  • Délelőtt és délután is dolgozhatsz, ahogy az időbeosztásod engedi, hétköznapokon

Elvárások

  • 16. életév betöltése
  • Nappali tagozatos tanulói / hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Szeress beszélgetni másokkal, legyél nyitott és közvetlen
  • Lényeges, hogy jól tudj fókuszálni és figyelmes, de egyben céltudatos is legyél
  • Fontos, hogy felhasználói szinten magabiztosan kezeld a számítógépeket

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Ügyfélszolgálaton, vendéglátásban vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fizetésed mellé teljesítményalapú jutalékkal is honorálnának munkádért
  • Irodai környezetben dolgozhatnál Nyíregyháza belvárosában
  • Biztos és tanulmányaid mellett fenntartható munkahelyed lehetne, ahol rugalmasan vállalhatsz munkát

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Partnerünk kimagasló eredményeket ér el telefonos értékesítésben és nagy rutinnal rendelkezik közvélemény -kutatásban, lead generálásban és időpont egyeztetésben is.

Kérünk, hogy a "Jelentkezem" gombra való kattintás után csatold fényképes önéletrajzodat!