Ügyfélszolgálati munkatárs (back office)

  • Cég neve

    I-COM IRODAELLÁTÁS Kft

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Ezred utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

    • Ügyfélszolgálat munkájának támogatása
    • Jelentős mennyiségű adminisztrációs feladatok ellátása (adatrögzítés, adatbevitel)
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (írásban, telefonon)
    • Kapcsolattartás a társosztályokkal
    • Rendelések feldolgozása, nyomon követése

Elvárások

    • Minimum középfokú végzettség
    • Rendszerben való gondolkodás
    • Kiváló kommunikáció írásban és szóban egyaránt
    • Ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)

Előnyt jelent

    • Csapatmunka
    • Vállalatirányítási szoftver ismeret előny (Navision/Axapta/SAP)
    • Újpest, Dunakeszi környéki lakhely előny
    • Magas munkabírás, terhelhetőség
    • Monotónia tűrés
    • Hatékony munkavégzés, problémamegoldás
    • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Amit kínálunk

    • Versenyképes bérezés
    • Fiatalos, jó hangulatú csapatmunka
    • Családbarát munkahely
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • 8 órás munkaviszony

Céginformáció

Magyar tulajdonban lévő, budapesti székhelyű (IV. kerületi), komoly piaci pozícióval rendelkező, az irodaellátási piacon komplex szolgáltatást nyújtó I-COM Irodaellátás Kft. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.
Adatvédelmi tájékoztatás:
Az álláspályázó önéletrajzának benyújtásával, az abban szereplő személyes adatok megadásával önkéntesen hozzájárul ahhoz, hogy az I-COM Irodaellátás Kft., mint Adatkezelő a jelentkezés során megadott személyes adatokat a jelen álláspályázat betöltéséhez kapcsolódó szükséges mértékben kezelje.