Ügyfélszolgálati munkatárs (back office)

  • Cég neve

    I-COM IRODAELLÁTÁS Kft

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Ezred utca

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

    • Értékesítő munkájának támogatása
    • Egyeztetés a képviselők ügyfeleivel
    • Árajánlat készítése, rendelés feldolgozása
    • Rendelések nyomon követése
    • Adminisztrációs feladatok elvégzése
    • Kapcsolattartás társosztályokkal
    • Vállalatirányítási rendszer használata

Elvárások

    • Minimum középfokú végzettség
    • Legalább 3 éves értékesítési asszisztensi tapasztalat, preferáltan versenypiaci szektorban
    • Rendszerben való gondolkodás
    • Kiváló kommunikáció írásban és szóban egyaránt
    • Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)

Előnyt jelent

    • Csapatmunka
    • Vállalatirányítási szoftver ismeret előny (Navision/Axapta/SAP)
    • Újpest, Dunakeszi környéki lakhely előny
    • Magas munkabírás, terhelhetőség
    • Önállóság, problémamegoldás

Amit kínálunk

    • Versenyképes alapbér
    • Kiemelkedő, teljesítményarányos jutalék
    • Változatos, önálló munkavégzés
    • Folyamatos szakmai és értékesítő tréningek

Céginformáció

Magyar tulajdonban lévő, budapesti székhelyű (IV. kerületi), komoly piaci pozícióval rendelkező, az irodaellátási piacon komplex szolgáltatást nyújtó I-COM Irodaellátás Kft. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Az álláspályázó önéletrajzának benyújtásával, az abban szereplő személyes adatok megadásával önkéntesen hozzájárul ahhoz, hogy az I-COM Irodaellátás Kft. mint Adatkezelő a jelentkezés során megadott személyes adatokat a jelen álláspályázat betöltéséhez kapcsolódó szükséges mértékben kezelje.