Ügyfélszolgálati / kereskedelmi asszisztens

  • Cég neve

    Max-Fashion Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Széchenyi utca 172.

  • Fizetés

    Bruttó 490e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfél kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel, kérdések/kérések megválaszolása elsősorban e-mailben alkalmanként telefonon is,
  • Bejövő vevői megrendelések feldolgozása, kezelése, nyomon követése
  • Rendelés feldolgozáshoz tartozó adminisztratív feladatok kezelése
  • Panasz és reklamációkezelés
  • Futárszolgálatokkal való kapcsolattartás
  • Egyéb webáruházhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú/kommunikációs szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Alapfokú/társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfél központú gondolkodás
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Alkalmazkodó képesség, önállóan és csapatban is tudjon dolgozni
  • Releváns végzettségű és szakmai tapasztalattal nem rendelkező lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Microsoft Office alapszintű ismerete

Előnyt jelent

  • További idegen nyelv ismerete: pl. román (lehet más is)
  • Felsőfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati, kereskedelmi tapasztalat
  • Ügyviteli és raktárkezelői program ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés bruttó 490 000 Ft/hó
  • Sokrétű feladatkör (természetesen betanítással)
  • Jó munkahelyi légkör, fiatalos, összetartó és lendületes csapat
  • Stabil háttér, hosszú távú biztos munkahely
  • Teljes munkaidős bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség webshop licensz termékeinkből
  • Szabad hétvégék, kedvező munkaidő, NINCS túlóra

MUNKAIDŐ: hétfőtől-péntekig 7:00 - 15:30-ig, szombaton és vasárnap zárva vagyunk!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 8000, Székesfehérvár Széchenyi út 172.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A cég tulajdonosai azzal az elhatározással alapították meg a Javoli nagykereskedelmi online áruházat, hogy Európában a legszélesebb és legnagyobb kínálatban legyenek elérhetőek a viszonteladók részére a licensz joggal védett mesekarakteres termékek. Cégünk a folyamatos technológiai és infrastrukturális fejlesztéseinek köszönhetően Európa egyik meghatározó és stabil szereplőjévé vált ezen a területen. A Javoli folyamatosan növekvő fiatalos, jó hangulatú és lendületes csapatába keresi új munkatársait.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el magyar nyelvű FÉNYKÉPES önéletrajzát és amennyiben pályázata felkeltette érdeklődésünket, a megadott elérhetőségei egyikén keresni fogjuk.