Ügyfélszolgálati gyakornok (WHC022174) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

    • Megrendelések feldolgozása
    • A megrendeléssel kapcsolatos kérdések kezelése a vevők időben történő teljes kiszállítása és a pontos számlázás érdekében
    • Különleges kérdések, sürgősségi ügyek kezelése, folyamatos szakmai kommunikáció a meglévő ügyfeleinkkel és az érdekelt felekkel

Elvárások

    • Folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok, lehetőleg gazdasági/logisztikai/értékesítési/marketing/PR területen.
    • Magas szintű ANGOL nyelvtudás
    • Pontosság és figyelem a részletekre
    • Időgazdálkodás és a prioritások beosztása
    • Hatékony és professzionális szóbeli és írásbeli kommunikáció - mind a belső, mind a külső ügyfelekkel szemben.
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Ügyfélszolgálati hozzáállás és felelősségvállalás bármilyen jellegű kérdéssel kapcsolatban
    • Logikus gondolkodás, analitikus gondolkodásmód
    • Jártas informatikai ismeretek, beleértve az Excel és a Gmail használatát
    • Csapatjátékos
    • Jelentkezni angol nyelvű cv feltöltésével lehetséges!

Amit kínálunk

    • Rugalmas munkarend, heti 20-25 óra/hetente
    • Cafeteria
    • Légy része egy többnyelvű, elkötelezett, támogató és pozitív csapatnak
    • Munkavégzés helye: 1 nap az irodában (Budapest Váci Greens) + home office
    • Br. 2190 Ft/óra + cafetéria

Céginformáció

Partnerünk a világ legjelentősebb ultraszűrő víz tisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újra hasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak. Ügyfélszolgálati  gyakornoki pozícióba várjuk diákok jelentkezését!