JAB JOSEF ANSTOETZ KG Magyarországi Közvetlen Kereskedelmi Képviselete logo

Ügyfélszolgálati és logisztikai munkatárs

    JAB JOSEF ANSTOETZ KG Magyarországi Közvetlen Kereskedelmi Képviselete

  • Munkavégzés helye

    1026 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a kiskereskedelmi partnerekkel írásban és telefonon
  • Vevői rendelések feldolgozás, rögzítése az SAP rendszerben
  • Folyamatos kapcsolattartás a logisztikai és értékesítési területekkel (német/angol és magyar nyelven)
  • Szállítmányozás megszervezése a német központ és a magyar partnerek között
  • Fuvarozási szolgáltatások megrendelése szerződött alvállalkozóktól
  • Kapcsolattartás a német központban dolgozó munkatársakkal

Elvárások

  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség
  • Aktív német és angol nyelvtudás
  • 3-5 év hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
  • Jó Excel tudás
  • Megbízhatóság, alaposság
  • Felelősségteljes személyiség
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat
  • Logisztikai területén szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség Európa legnagyobb lakástextil cégénél
  • Képzések biztosítása
  • Kiváló csapat és kellemes munkakörnyezet
  • Nemzetközi háttér
  • Megbizható és biztos vállalati háttér

Céginformáció

A JAB ANSTOETZ csoport, amelynek székhelye Bielefeldben (Németország) található, a világ vezető lakástextil cége 1500 alkalmazottal. A JAB Anstoetz csoportot kereskedelmi partnerek, fióktelepek és bemutatótermek képviselik a világ több mint 80 országában. A cégcsoport választéka dekorációs és kárpitos szöveteket, függönyöket, tapétákat, szőnyegeket és vinyl  padlóburkolatokat foglal magában. A budapesti központhoz Magyarország, Horvátország, Szlovénia, Románia, Szlovákia és Csehország vevői tartoznak.