Ügyfélszolgálati back office munkatárs

  • Cég neve

    Porsche L.S. Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Budapesti központunkba (XIII. kerület), Európában piacvezető Porsche Pénzügyi Csoport magyarországi tagjának Operatív Lízing ügylethez kapcsolódó területére keresünk kollégát:

Milyen feladatok várnának rád?

  • Key Account Managerek munkájának napi szintű támogatása, a rád bízott ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • A tartós bérleti szerződéskötés adminisztrációja, adatrögzítés, -módosítás, igazolások, meghatalmazások kiállítása, az ehhez kapcsolódó dokumentumok iratkezelése, irattárazása
  • Ügyfelek részére információszolgáltatás szóban és írásban, reklamációkezelés
  • Számlaegyeztetések intézése
  • Kintlévőségkezelés támogatása
  • Belső szabályzatok nyomon követése, betartása

Téged keresünk, ha:

  • Gazdasági területen szerezted végzettségedet (középfokú vagy felsőfokú végzettség) és ügyfélszolgálaton, ill. ügyfél-kapcsolattartás területén szereztél gyakorlatot
  • Folyékonyan beszélsz angolul
  • Kiemelkedő együttműködési, kommunikációs készséggel rendelkezel és gyorsan tudsz reagálni váratlan helyzetekre, hiszen ügyfeleinken túl, a társosztályokkal is szorosan tartod majd a kapcsolatot
  • Microsoft Office-t felhasználói szinten használod

Előnyt jelent:

  • Operatív lízing (flottakezelési), banki finanszírozási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egy kedves, támogató csapat vagyunk, ahol nyitottak vagyunk új ötleteidre
  • Képzéseket és oktatásokat nyújtunk a terület még mélyebb elsajátításához
  • Évente megszervezett céges események
  • Versenyképes alapbér, év végi jutalom
  • Családodat iskolakezdési hozzájárulással támogatjuk
  • Egyéb juttatások (ingyenes sportolási lehetőség, egészségbiztosítás, szemüveg vásárlására adott kiegészítő juttatás, gyümölcsnap)
  • Sharetoo carsharing használat céges és magáncélra, kedvezményes autókölcsönzési, vásárlási és finanszírozási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

Ha megtetszett az állás és úgy látod, hogy képességeid az elvárásokhoz passzolnak, ne habozz jelentkezni. Küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre, bérigény megjelölésével!