Ügyfélszolgálati asszisztens

  • Cég neve

    HARPS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

HARPS Hungary ügyfélszolgálati asszisztenseként elsősorban az árajánlatok készítéseért, partnerek kapcsolattartásért, megrendelések és tranzakciók feldolgozásáért lesz felelős.
Ez egy határozott idejű (2024. május 1-től október 31-ig), teljes munkaidős munkakör.

Elvárások

  • Főiskolai vagy alapképzés
  • Legalább 1 év releváns tapasztalat
  • Vállalatirányitási rendszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló ügyfélorientált, kommunikációs és interperszonális kompetenciák
  • Erős problémamegoldó készség
  • Proaktív hozzáállás az önálló munkához és a csapatban való munkavégzés képességéhez
  • Jártas a Microsoft Office-ban, a Google Drive-ban

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzáció és havi Cafeteria próbaidő után
  • Folyamatos támogatás a felettestől
  • Céges mobiltelefon
  • Modern iroda sokszínű és inspiráló kollégákkal

Céginformáció

HARPS Global vezető kesztyűgyártó vállalat, amely világszerte számos gyártóüzemmel és értékesítési irodával rendelkezik. A HARPS Hungary magyarországi értékesítési leányvállalata aktívan keres jó kommunikációs készséggel rendelkező ügyfélorientált személyt, hogy ügyfélszolgálati asszisztensként csatlakozzon a csapatunkhoz.